Projekto „Žaiskime ripką“ pirmasis dalyvių susitikimas

Straipsnio data 2013-09-13

„Žaiskime ripką“

Rugsėjo 13 d. įvyko pirmasis projekto „Žaiskime ripką“ dalyvių – mūsų mokyklos ir Rukainių vidurinės mokyklos penktokų – susitikimas. Pasveikinti linksmu mūsiškių penktokėlių eilėraštuku, visi dalyviai susėdo prie gausaus vaišių stalo (sumuštinių, pyragaičių, saldainių, sausainių, keksiukų, spurgų ir netgi torto pakako tikrai visiems!) ir beskanaudami  visų pirma susipažino. Vėliau svečiams buvo iškilmingai įteiktos ritmušos ir ritinys. Sporto salėje paaiškintos šio žaidimo taisyklės, nes vos vienas kitas buvo girdėjęs apie šį senovinį lietuvių žaidimą, kurį prieš daugelį metų žaisdavo tokie pat nutrūktgalviai vaikai kaip ir mūsų penktokai. Geros nuotaikos, entuziazmo ir šurmulio (projekte dalyvauja net 36 penktokai!) tikrai nestigo. Po mėnesio įvyks rungtynės, tad kol kas abi komandos turi treniruotis, atlikti joms skirtus namų darbus. Laukiame naujo susitikimo!

Edita Kazakevičiūtė, lietuvių k. vyresnioji mokytoja