Verslumo konkurso „Verslo genijus“

Straipsnio data 2012-11-26

Konkursai

Sėkmingai įveikusios pirmą etapą, dvi mūsų mokyklos devintokų komandos „Gyčemark`etas” (Gytis, Česlovas, Markus) ir „Keksai” (Darius, Karina, Robertas) pateko į Socialinių mokslų kolegijos (SMK) jau keletą metų organizuojamo  verslumo konkurso „Verslo genijus” pusfinalį. Tad 2012 lapkričio 26 dieną mes, 6 devintokai su ekonomikos mokytoja išsiruošėme į Vilniaus Senvagės gimnaziją, kur vyko  šis renginys. Konkursas prasidėjo nuo komandų prisistatymo, vėliau sekė du žinių testai, kurių metu atsakinėjome į įdomius ekonomikos klausimus, vėliau dalyvavome verslo simuliacijoje, kurioje kiekvienos komandos tikslas buvo kuo daugiau uždirbti, iš pateiktos informacijos nustatant prekės gamybos kiekį ir pardavimo kainą. Ši užduotis mums padėjo praktiškai suvokti, kas yra verslo rizika. Atlikti žinių užduotį geriau sekėsi „Gyčemark`eto” komandai, o simuliacijoje – „Keksams”. Nors mūsų komandos į finalą nepateko ir nesikovė dėl pagrindinio prizo, tačiau smagiai ir prasmingai praleidome laiką, atsakinėdami į įdomius klausimus ir bandydami verslauti. O jūs ar žinote, kieno kostiumas pasaulyje brangiausias, arba kur brangiausias benzinas? Tikrai ne Lietuvoje…

Gytis, Markus ir Česlovas, 9 klasė