Abėcėlės šventė

Straipsnio data 2013-05-17

Abėcėlės šventė

2013 m. gegužės 17 diena. Pirmokėliams  – tai įsimintina diena, nes kiekvieną pavasarį tradiciškai mokykloje vyksta pačių mažiausiųjų – pirmokėlių Abėcėlės šventė. Pasipuošę mokinukai šoko, dainavo, deklamavo, inscenizavo daineles. Jie norėjo pasirodyti tėveliams, mokytojams, vyresniems draugams, kad jau pažįsta visas raides ir jau moka skaityti. Kiekvienam pirmokui tėveliai padovanojo po knygelę ir palinkėjo toliau semtis žinių ir išminties. Pirmokai pasižadėjo skaityti knygeles. Po šventės visi klasėje mėgavosi skaniu tortu.

Šventę organizavo pirmokų mokytoja Salvija Karčiauskienė, pradinio ugdymo mokytoja metodininkė, daineles padėjo paruošti Jelena Ankudovičienė, pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja, šokį – Eimis Šerkšniovas, šokio mokytojas.