Profesijų diena

Straipsnio data 2013-05-13

PIT

Gegužės 13 dieną, Marijampolio vidurinėje mokykloje vyko PIT integruota veikla 5-11 kl. „Pasimatuok profesiją“. Per šį renginį kiekvieną klasė turėjo pristatyti tam tikrą profesiją. Klasės turėjo paruošti klasių stendus, vaidinimą arba profesijos pristatymą, aprangą.  Pvz. septintokams reikėjo pristatyti statybininkus, tai jie padarė stendą, paruošė vaidinimą ir apsirengė kaip statybininkai.  Ta klasė, kuri geriausiai ir įdomiausiai pristatė savo profesiją, gavo taškų „Šauniausios klasės“ konkurse.  Štai kokias profesijas pristatė kitos klasės:
5 kl. – dizaineriai, siuvėjai, 6kl. – virėjai, kepėjai, 9 kl. – kirpėjai, stilistai, 10a kl. – gydytojai. Labai gaila, kad kitos klasės neparuošė vaidinimų. Susumavus rezultatus laimėtojais tapo 6 kl. mokiniai.

Daniel Gaiduk, 7 kl.