Futbolo turnyras „Ežio golas 2013“

Straipsnio data 2013-05-21

Sportas

Antrus metus iš eilės mūsų mokyklos futbolininkai dalyvavo futbolo federacijos organizuotame futbolo turnyre „Ežio golas 2013“. Varžybos vyko dvejose amžiaus grupėse. Originalumo suteikia ir tai, kad komandoje privalo žaisti viena mergaitė. Mūsų jaunesnieji futbolininkai nugalėjo Rudaminos ir Juodšilių bendraamžius, bet nusileido Pagirių komandai. Todėl grupėje buvo užimta aukšta antra vieta. Vyresnieji įveikė Juodšilių ir Pagirių bendraamžius ir sužaidė lygiosiomis su Valčiūnų komanda ir taip tapo grupės nugalėtojais. Finale susitiko grupių nugalėtojai, bet ir finale mūsų komanda įrodė, kad verta Vilniaus rajono nugalėtojų vardo. Nugalėta Kalvelių komanda ir sužaista lygiosiomis su Nemėžio bendraamžiais. Tokio rezultato pakako iškovoti pirmą vietą ir atstovauti mūsų mokyklą tolimesniame etape. Linkime sėkmės!

Saulius Barevičius, kūno kultūros vyresn. mokytojas