Motinos diena

Straipsnio data 2013-05-03

Motinos diena

Gegužės 3-ąją mūsų mokykloje vyko koncertas  tarptautinės mamyčių dienos proga. Visi mokiniai dovanojo savo mamoms meilę, dėmesį, šypsenas ir gražius pasirodymus. Koncerto metu pasirodė mokyklos mažųjų choras, kuris atliko daug nuostabių, mamytes graudinančių ir džiuginančių dainų. Taip pat pasirodė  ir vyresnių klasių mokinės, kurių balsai pakerėjo mūsų mamytes. Netrūko ir šokių. Pradinių klasių mokiniai sušoko liaudies, o vyresnių: vaikinų ir merginų grupės, šiuolaikinius, modernius šokius. Koncertą su trenksmu užbaigė mokyklos instrumentinė grupė ,,Kelio pradžia”. Ji atliko visiems žinomas, garsias dainas ir leido publikai ,,pašėlti”. Mokyklos direktorė Jūratė Šidlauskienė tardama sveikinimo žodį įteikė mokiniams dovanas už prizines vietas olimpiadose ir konkursuose.

Justyna Četyrkovska, 11 kl.