Anglų kalbos konkursas „Aš gyvenu Lietuvoje“

Straipsnio data 2013-04-16

Konkursai

Balandžio 16 d. mūsų mokyklos 6-tokų ir 7-tokų komanda, vadovaujama anglų kalbos mokytojų Inetos Kvietkauskaitės ir Dovilės Jarmolovičiūtės, dalyvavo Vilniaus r. Pagirių gimnazijos organizuojamame anglų kalbos konkurse „Aš gyvenu Lietuvoje“. Visos Rudaminos – Pagirių metodinio centro mokyklų komandos buvo gavusios užduotį paruošti namų darbą – pristatymą apie keturis mūsų šalies regionus. Mums atiteko Suvalkija. Komanda, kurią sudarė 6 kl. mokiniai Dominika Butko ir Dariuš Savel bei 7 kl. mokinės Rugilė Andrejevskytė bei Eigintė Kuklytė, puikiai susidorojo su užduotimi. Apsirengę tautiniais drabužiais, atsinešę vaišių, pasakodami juokus apie suvalkų taupumą be konkurencijos laimėjome žiūrovų simpatijas. Puikus pasirodymas bei tvirtos anglų kalbos žinios lėmė tai, kad konkurse iškovojome 1-ąją vietą! Mano manymu, prie pergalės prisidėjo dar ir tai, kad pasitikėjome savimi ir vienas kitu, o dėl to ir jaudulio buvo mažiau nei įprastai. Kai sužinojome, kad laimėjome labai džiaugėmės ir didžiavomės savimi.

Rugilė Andrejevskytė, 7 kl. mokinė