Pradinių klasių mokinių skaitovų konkursas „Gintarėlį tau nešu ant delno“

Straipsnio data 2013-02-08

Meninio skaitymo konkursas

Sausio mėnesį kiekvienoje pradinukų klasėje vyko meninio skaitymo konkursas. Geriausi klasių skaitovai vasario 8 dieną varžėsi mokyklos pradinių klasių mokinių skaitovų konkurse „Gintarėlį tau nešu ant delno“. Mokiniai deklamavo  eilėraščius apie Lietuvą, žiemą, neklaužadas vaikus, mylimus gyvūnėlius ir kt. Jaunieji skaitovai stengėsi pajusti poetinio žodžio skambesį ir perteikti jį komisijos nariams bei klausytojams. Komisijai teko sunki užduotis: iš gausaus būrelio mokinių išrinkti kam gi teks atstovauti mokyklą Vilniaus r. skaitovų konkurse. Ši garbė ir sunki pareiga atiteko 3 klasės mokiniui Deividui Ankudovičiui.

Asta Andrikonienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui