PIT – išvyką į Policijos departamento muziejų

Straipsnio data 2013-03-22

PIT

Kovo 22 dieną mokyklos PIT organizavo 10 klasės mokiniams išvyką į Policijos departamento muziejų. Dešimtokai sužinojo daug įdomybių apie policijos kūrimosi istoriją, apžiūrėjo muziejuje eksponuojamas policininkų uniformas bei kepures (beje, ir kostiumus, ir kepures galima buvo pasimatuoti), klausėsi pasakojimo apie policininkų darbe sutinkamus iššūkius, nusikaltėlių sulaikymo operacijas, kasdienius kanceliarinius darbus, be kurių neįmanoma sklandi policijos veikla. Mokiniai domėjosi, kaip tapti policininku, o jau tapus- kaip būti geru policininku. Labiausiai visiems patiko antroji išvykos dalis, kai buvo leista apžiūrėti konfiskuotus ginklus (pistoletus, automatus, netgi kardą) bei pasimatuoti riaušių malšintojo aprangą bei neperšaunamas liemenes. Be to, mokiniams labai patiko patiems stebėti, kaip gaunami pranešimai apie nusikalstamas veikas bei pagalbos prašymai, kaip siunčiami policijos ekipažai žmonėms į pagalbą. Gavę dovanų ir padėkoję už išsamią ir turiningą ekskursiją, mokiniai išskubėjo atgal į mokyklą.