Sportas mokykloje

Straipsnio data 2013-03-21

Sportas

Šiais mokslo metais mūsų mokyklos mokiniai dalyvavo daugybėje sporto renginių. Džiugu, kad pasiekti aukšti rezultatai ir iškovota ne viena prizinė vieta Vilniaus rajono mokinių olimpinio festivalio varžybose. Dalyvauta kvadrato (skirtingose amžiaus grupėse iškovotos antra ir pirma vietos), futbolo, tinklinio (iškovota trečia vieta), stalo teniso (berniukai iškovojo pirmą  vietą, mergaitės –  trečią vietą), svarsčių kilnojimo, krepšinio triatlono, estafečių (iškovota antra vieta), krepšinio (berniukai iškovojo antrą vietą, mergaitės- 3 vietą) varžybose. Organizuotos draugiškos krepšinio, tinklinio, stalo teniso varžybos su Rudaminos ir Zujūnų mokyklų bendraamžiais. Daug teigiamų energijų sukėlė mokykloje vykusi sporto šventė. Net tris kartus krepšinio aikštelėje susikovė mokytojų ir mokinių rinktinės. Linkime sėkmės mūsų sportininkams ir ateityje!!!

Saulius Barevičius, Gintaras Taučius ir Vytautas Steponavičius