Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos paminėjimas

Straipsnio data 2013-03-08

Kovo 11-oji

Kovo 8 dieną mokykloje vyko renginys, skirtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. 7-12 klasių mokiniai skaitė Maironio, Justino Marcinkevičiaus eiles, partizanų prisiminimus, istorinius šaltinius, liudijančius apie Lietuvos pasipriešinimo kovas prieš Sovietų Sąjungos jėgas, siekį išsaugoti savo suverenumą, nepriklausomybę. Skaitomi tekstai mokiniams leido pakartoti svarbias Lietuvos istorijai datas. Mokytojų atliekamos dainos nepaliko abejingų ir žiūrovų, kurie  kartu su jomis niūniavo patriotines dainas.

Renginio pabaigoje mokyklos direktorė Jūratė Šidlauskienė įteikė padėkos ir pagyrimo raštus tiems, kurie antrąjį trimestrą padarė mokymosi pažangą, džiugino pavyzdingu elgesiu, iniciatyvumu.