Tėvų vedamos pamokos

Straipsnio data 2013-02-28

Gimnazijos gyvenimas

2013 metų, vasario 28 d. 8b klasės mokiniams technologijų integruotą su IT pamoką vedė Monikos tėvelis, Viktor Garpuškin. Jis stalius. Jis atsivežė priemonių, reikalingų inkilams daryti bei medinių lentų. Išaiškinęs, nupiešęs, parodęs pavyzdžių,  padalinęs lentų rinkinius, bei įrankius, tėtis padėjo kiekvienam 8b klasės mokiniui pagaminti po inkilą,  skirtą varnėnui. Mokiniai puikiai bendradarbiavo, bei parodė savo sugebėjimus. Pamoka buvo išties įdomi.  Reikėjo ir pjauti, ir kalti, ir gręžti ir kūrybiškumą demonstruoti ir draugui padėti.  Kai inkilai buvo sukalti, kiekvienas mokinys išsipiešė ant savo pagaminto inkilo savo  inicialus, o tada juos dar išraižė. Visi inkilai – labai gražūs! Mokiniai džiaugėsi savo darbu bei dėkojo „mokytojui“ už  įdomią bei prasmingą pamoką.