Mokinių vedamos pamokos

Straipsnio data 2013-03-14

Gimnazijos gyvenimas

Ketvirtadienio anglų kalbos pamoka 8 a klasei prasidėjo neįprastai. Ją vedė aštuntokai Deimantė Laveckaitė ir Danielius Krasauskas. Naujieji mokytojai pasirinkę temą „Fast food“ (liet. „Greitas maistas“) suorganizavo puikią pamoką, kuria tiek jie patys tiek mokytoja liko patenkinti. Jaunieji pedagogai taip pat sulaukė puikių klasės draugų vertinimų. Jų bendraklasis Albertas džiaugėsi, kad pamoką vedė draugai ir pageidavo daugiau draugų vedamų pamokų. Ernestas pastebėjo, kad nors draugai neišmano dalyko taip gerai kaip mokytoja, bet sugebėjo tinkamai ir paprastai išaiškinti temą. Ingrida savo atsiliepimuose minėjo, kad jai buvo labai linksma ir įdomu. Beata pridūrė, kad pamoka buvo neįprasta ir naudinga. Vitalija, kaip didžiausią draugų vedamos pamokos privalumą, įvardino tai, kad pamoka buvo gera, nes „tu supranti juos, o jie supranta tave“ . Marekas padarė išvadą, kad jam, šios pamokos metu, labiau norėjosi dirbti ir mokytis nei įprastai. Kita pusė klasės ne tik įvertino draugų pastangas, bet ir džiaugėsi galėję uždirbti net po 2 antspaudus už klasės darbą! Na, o Deimantės ir Danieliaus pedagogo darbas, rodos, taip pat neišgąsdino. Galbūt turėsime dar du naujos kartos pedagogus?

Ineta Kvietkauskaitė, anglų k. mokytoja