PIT – „Swedbanko“ organizuotame projekte „Administratorės darbo diena banke“

Straipsnio data 2013-03-07

PIT

Kovo 7 dieną 11 klasės mokinės Diana Kamarauskaitė ir Angelina Fedusova dalyvavo PIT ir „Swedbanko“ organizuotame projekte „Administratorės darbo diena banke“. Merginos turėjo galimybę įsitikinti, kad administratorės darbas- tai ne vien tik kavos virimas ir laiškų nešiojimas. Apžiūrėjusios darbo vietą, jos buvo supažindintos su pagrindinėmis administratorės pareigomis, kartu su projekto vykdytoja Ramune Matulevičiūte kalbėjosi apie asmenines savybes, kuriomis turi pasižymėti tokį darbą dirbantis asmuo, atliko kai kuriuos „eilinius“ administratorės darbus: peržiūrėjo korespondenciją, derino vadovo darbotvarkę, rūšiavo dokumentus… Projektas padėjo mokinėms susipažinti su dar vienos profesijos atstovų darbo specifika.