PIT – „Naujų gėrimų kūrimas, prekyba ir distribucija“

Straipsnio data 2013-03-04

PIT

Kovo 4 dieną mokykloje buvo vykdomas bendras PIT ir įmonės ,,My drink beverages“ projektas „Naujų gėrimų kūrimas, prekyba ir distribucija“. Dešimtokai dalyvavo pamokoje, kurią vedė šios įmonės atstovas Adomas Pranevičius. Jis pasakojo ne tik apie tai, kaip laboratorijose kuriami gaivieji gėrimai, bet ir kaip juos reikia parduoti, pristatyti rinkoje. Mokiniai sužinojo apie pagrindinius įtaigios reklamos reikalavimus, prekės ženklo kūrimo taisykles, projekto kūrimo principus. Visgi labiausiai mokinius sužavėjo pati Adomo asmenybė: dar labai jaunas verslininkas gali pelnytai didžiuotis savo verslu, kuris rado nišą ne tik Lietuvoje, bet ir Skandinavijoje, Jungtinėje Karalystėje bei kitose Europos šalyse. Sėkmingo verslo formulė labai paprasta- turėk tikslą, tikėk savo jėgomis ir jas visas panaudok realizuodamas savo svajones.

Tikimės, kad Adomo mintys motyvuos mūsų dešimtokus nenuleisti rankų nesėkmės atveju ir įgyvendinti savo svajones.