Rajoninė technologijų olimpiada

Straipsnio data 2013-02-22

Konkursai

2013-02-21 Vilniaus r. Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazijoje mūsų mokyklos  8b kl.mokinė Monika Garpuškinaitė, kurią ruošė mokytoja Alicija Volodkevič ir Ivona Kurova, 11 kl. mokinė, kurią ruošė Tatjana Paškel dalyvavo technologijų rajoninėje olimpiadoje. Olimpiados tema „Pažvelk į pasaulį kitaip“. Ivona paruošė namų darbą, paveikslą „Žemė gyvatės glėby“. Monikos namų darbas – „Eko balerina“. Abi ten atliko užduotį, darbus pristatė. Po arbatėlės visi dalyviai ir mokytojai buvo apdovanoti raštais ir atminimo dovanėlėmis.
Ivona Kurova laimėjo II vietą. I vieta teko beniukui iš Nemenčinės Gedimino gimnazijos, kuris iš medžio išdrožė dviratį, žuvytes dėlionės principu. Sveikiname Ivoną ir jos mokytoją.