Pradinių klasių Comenius diena

Straipsnio data 2013-01-31

Comenius

2013 m.  sausio 31 d. – buvo pradinių klasių Comenius diena. Pradinių klasių mokytoja Kristina Kutkaitė-Burak  ir mokinės Anžela Jarmulkovič, Ugnė Rodevičiūtė, Rugilė Andrejevskytė, Edita Viktorija Baranovska, Greta Kanapickaitė, Greta Sinkevič pradinukus supažindino su šiuo projektu, pasidalino savo įspūdžiais apie aplankytas šalis, nuveiktus darbus. Mokiniai, išnagrinėję pateiktą prezentaciją, filmuotą medžiagą, dirbdami grupėse išsiaiškino, kad matematika žmogų lydi visur ir visada. Pradinukai sužinojo, kaip pirmykščiai žmonės skaičiavo, kokie buvo pirmieji skaičiai. Vaikai ieškojo „matematikos“ lietuvių tautosakoje, poezijoje, gamtoje, architektūroje, buityje. Kiekviena pradinukų klasė paruošė plakatą „Pasaulis geometrinėmis figūromis“, mokiniai piešė piešinius iš skaitmenų.

Kristina Kutkaitė-Burak, pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja