46-asis biologijos olimpiados II (rajoninis) etapas

Straipsnio data 2013-01-18

Gimnazijos gyvenimas

2013 m. sausio 18 d. Vilniaus r. Marijampolio vidurinėje mokykloje įvyko 46-asis biologijos olimpiados II (rajoninis) etapas.
Į olimpiadą atvyko 56 mokiniai iš 9 gimnazijų, 15 vidurinių ir 6 pagrindinių mokyklų. Mokinius atlydėjo 30 mokytojų.

Mokytojai ir mokiniai galėjo apžiūrėti mokykloje turimų mokymo priemonių biologijos pamokoms parodą. Priemones pristatė ir apie pritaikymą pasakojo Tatjana Paškel, chemijos vyresnioji mokytoja ir Jūratė Taučiuvienė, biologijos vyresnioji mokytoja.

Kol mokiniai sprendė olimpiados užduotis su mokytojais kalbėjosi Šv. skyriaus vedėjo pavaduotoja Sofija Ryžova, mokyklos direktorė Jūratė Šidlauskienė supažindino mokytojus su mokykloje vykdoma veikla, pasidalino gerąja patirtimi, Jūratė Taučiuvienė, mokyklos biologijos vyresnioji mokytoja pristatė 2013 m. VBE vertinimo naujoves, programos „Thinglink“ pritaikymo galimybes. Matematikos vyresnioji mokytoja Laura Šlenderytė papasakojo apie „Optivote“ sistemos panaudojimą biologijos pamokose apklausai, testavimui, pasiruošimui egzaminams. Mokytojai patys praktiškai išbandė šią sistemą.

Tatjana Paškel, Vilniaus r. Marijampolio vidurinės mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui