Išvyka į Lietuvos Nacionalinę Filharmoniją

Straipsnio data 2011-10-02

Išvykos ir ekskursijos

2011 m. spalio 2 d. 12 klasės mokiniai kartu su klasės auklėtoja vyko į Lietuvos Nacionalinę Filharmoniją. Nors buvome tik keturiese, tačiau pusdienis praėjo išties puikiai. Koncerte galėjome mėgautis užburiančių melodijų garsais. Lietuvos kameriniam orkestrui dirigavo žymus dirigentas Modestas Pitrėnas, klausėmės Pučinio bei Mocarto kūrinių, solistės Lilijos Gubaidulinos užburiančio balso. Kūriniai buvo didingi bei gražūs, solistės balsas buvo toks stiprus, jog net per kūną nuvilnijo šiurpuliukai. Gražu stebėti elegantiškai pasipuošusius orkestro muzikantus, solistę bei dirigentą. Filharmonijos interjeras toks didingas ir puošnus, jog, net ir išėję į triukšmingą gatvę, jautėme šventišką ir pakilią nuotaiką. Koncerto kūriniai padėjo pamiršti kasdieninius rūpesčius ir leido pasinerti į savo svajones.

Įspūdžiais dalinosi Laura Veršalovič, 12 klasės mokinė