Išvyka į UAB „Dasita“ kepyklą

Straipsnio data 2011-10-07

Išvykos ir ekskursijos

2011 m. spalio 7 d.  su klasės draugais bei mokytojomis vykome į UAB „Dasita“ kepyklą. Jau praėjusiais metais mūsų mokyklos mokiniai buvo svetingai sutikti, šiemet – taip pat kepyklos darbuotojos mumis mielai rūpinosi. Iš pradžių sužinojome, kaip auginami kakavmedžiai, kaip nuimamas kavos pupų derlius, jis perdirbamas ir didžiuliais laivais gabenamas parduoti į Europą. Viską sužinojome žiūrėdami vaizdo įrašą – filmuką. Bežiūrėdami vaišinomės trijų skonių tikrų tikriausiu, be jokių cheminių medžiagų, šokoladu, kuris buvo labai skanus. Po to sužinojome, kaip ir iš kokių produktų gaminami ledai. Kai ledai buvo pagaminti, mus visus pavaišino- gavome net po kelias porcijas. Bevalgydami ledus, apžiūrėjome  kepyklos įrangą, pasimokėme, kaip dirbti su tešlai kočioti skirtu aparatu. Kelionė į kepyklą buvo įdomi bei naudinga- ledų sau ir draugams jau galėsime pasigaminti patys, be to, atskirsime gerą šokoladą nuo prasto.

Kelionės įspūdžiais dalinosi Dominykas Čiuplinskas, 10 kl. mokinys