Išvyka į spektaklį „Atviras ratas“

Straipsnio data 2011-10-16

Išvykos ir ekskursijos

2011 m. spalio 16 d. Mes, 10 ir 11 klasių mokiniai, važiavome į teatrą. Visi susitikę tradicinėje susitikimo vietoje, restorane Mc’Donald, nukeliavome į senamiestį. Prie „Menų spaustuvės“, kur turėjo būti rodomas spektaklis, visi išsiskirstėme, nes iki spektaklio pradžios dar reikėjo laukti visą valandą. Vieni nuėjo pasivaikščioti po Gedimino prospektą, o mūsų grupelė mokinių nuėjome į Sereikiškių parką, bet po poros minučių mums pasidarė šalta, tad nusprendėme nusipirkti kavos. Nukeliavę į kavinukę, vaišinomės kava. Atėję į „Menų spaustuvę“, susitikome su mokytojas bei kitais mokiniais.

Na, o spektaklis „Atviras ratas“ buvo labai įdomus. Jis buvo paremtas vaidinusių aktorių vaikystės bei paauglystės prisiminimais, išgyvenimais. Kai kurios siužeto vietos buvo labai juokingos (kaip išsiblaškęs tėtis tempė rogutėse dukrą ir net nepastebėjo, kad virvė nutrūko ir mažoji dukrelė guli viena sniego pusnyse), kartais pradžioje pasakojimo juokdavomės, bet pabaigoje net nežinodavome, ar juoktis, ar verkti (pasimatymo scena). Spektaklio pabaiga taip pagriebė už širdies, jog norėjosi ašarą nubraukt.

Įspūdžiais dalinosi Diana Kamarauskaitė, 10 klasės mokinė