Ekskursija į Druskininkus

Straipsnio data 2011-10-20

Išvykos ir ekskursijos

2011 m. spalio 20 d. 7-9 klasių mokiniai kartu su mokytojais Janina Ramoniene, Rita Sakalauskiene, Alicija Volodkevič ir Gintaru Taučiumi vykome į Druskininkus. Aplankėme Grūto parką, Girių aidą ir Merkinės piliakalnį. Grūto parke pamatėme daugybę įvairių paminklų iš sovietmečio. Matėme daug V. I. Lenino paminklų, pavyzdžiui, stovėjusį Lukiškių aikštėje. Didelį įspūdį paliko muzika, skambėjusi iš parke įrengtų garsiakalbių. Mums ji priminė laidotuvių muziką, o juk mūsų tėvai užaugo girdėdami tik tokias dainas ir melodijas.

Manome, kad visiems labiausiai patiko sūpynės ir gyvūnai, esantys parke. Matėme šernus, mešką, beždžiones, pelėdas, kupranugarius ir dar daug kitų gyvūnų. Miško muziejuje ,,Girios aidas“ apžiūrėjome žvėrių ir paukščių ekspozicijas. Turėjome galimybę laimėti prizų. Matėme senovinius apyvokos reikmenis.

Grįždami namo aplankėme Merkinės piliakalnį. Buvo labai sunku kopti į tokį aukštą kalną, bet užlipus atsivėrė labai graži Merkio ir Nemuno panorama.

Pasigrožėję nuostabia Dzūkijos gamta laimingi grįžome namo.

Ugnė Rodevičiūtė, Nijolė Bobrovič, Agnieška Andrejeva, 9b kl. mokinės