AIDS diena mokykloje

Straipsnio data 2011-12-01

Gimnazijos gyvenimas

2011 m. gruodžio 1 d. Vos įžengus pro mokyklos duris, mokinių dėmesį patraukė iškaba su užrašu: „Gruodžio 1-oji – pasaulinė kovos su AIDS diena” bei nedidelis plakatas apie tai, kaip negali užsikrėsti AIDS. Antrame aukšte visi galėjo pamatyti stendą: „Jie mirė nuo AIDS“. Šis stendas skleidė gan niūrią nuotaiką, tačiau tai nesutrukdė mūsų mokyklos mokiniams, pertraukų metu, klausytis Freddie Mercury ir grupės Queen dainų, kadangi šie metai yra 20-tosios atlikėjo Freddie Mercury mirties metinės. Nepamirškime, kad mums teko pamatyti filmą „Visi nepastebėti vaikai: Jėzaus vaikai Amerikoje“. Šiame filme buvo rodomos mergaitės, sergančios AIDS, gyvenimo istorija. Po filmo visi galėjo sudalyvauti viktorinoje, kurios tema buvo: „Ką žinai apie AIDS?“ ir apdovanoti smulkiom dovanelėm.

Agnieška Prontkelevič, 10 klasės mokinė