Renkuosi verslą

Straipsnio data 2012-10-23

Išvykos ir ekskursijos

2012 spalio 23 dieną mūsų mokyklos 10 b klasės mokinys Ernestas Šum dalyvavo (prieš tai sėkmingai įveikė I-ą etapą ir gavo kvietimą) Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) Verslo vadybos fakulteto jau ketvirtus metus iš eilės organizuojamame verslumo ugdymo projekte „Renkuosi verslą“, kuris skirtas skatinti mokinių domėjimąsi verslu bei gilinti vadybos žinias. Žaidimo forma vykstantis projektas – tai ne tik verslo simuliacija ir būdas intelektualiai praleisti dieną su savo bendraminčiais, bet ir galimybė pažinti universitetą, pasisemti naujų idėjų, susipažinti su akademine aplinka bei laimėti pagrindinį prizą – išvyką į vasaros stovyklą.

Susirinkę dalyviai burtų keliu buvo suskirstyti į komandas. Simuliacijos metu kiekvienos komandos dalyvis, valdydamas šokolado gamyklą, išbandė pilną įmonės veiklos ciklą nuo produkto gamybos iki pardavimo, vertino gamybos kaštus, dalyvavo derybose, sudarinėjo partnerystės tinklus ir analizavo konkurentų veiklą.

Tai buvo nauja, įdomi ir vertinga patirtis.