Mitybos pamokos nuotolinio mokymo(si) metu 5 klasėje

Straipsnio data 2021-03-25

Gimnazijos gyvenimas

Karantinas, nuotolinis mokymas(is) pakeitė mūsų įpročius, pakoregavo dienotvarkę, darbą pamokų metu, bet yra dalykai, kurie, mokinių nuomone, nesikeičia. Tai sumuštiniai pusryčiams.  Technologijų pamokų metu penktokai  kalbėjo apie jų mėgstamiausius sumuštinius, diskutavo, kaip juos padaryti sveikesnius, įdomesnius. Juk vasaris yra sveikatingumo mėnuo. Penktokai prisiminė duonos kelią ir suvokė, kiek darbo turi įdėti žmogus, kad ji pasiektų mūsų stalą. Visi sutarėm, kad sumuštinis būtų sveikas, turėtų būti daugiau daržovių ir mažiau mėsos, tik tada jis bus maistingas ir sotus. Smagu buvo mokiniams pjaustyti daržoves ir vaisius šiaudeliais, kubeliais, griežinėliais. Įkvėpti gamtos spalvų ir formų penktokai kūrė įvairių  geometrinių formų mandalas, kurias matote nuotraukose. O kad matytumėte, kaip vėliau jomis džiaugėsi šeimos nariai ir augintiniai.

Gal mokinukų darbai įkvėps ir jus eksperimentams.

Tatjana Paškel, technologijų mokytoja metodininkė