Nuotolinė edukacija Laikrodžių muziejuje Klaipėdoje

Straipsnio data 2021-03-03

Gimnazijos gyvenimas

Saulėtą kovo 3 dieną penktokai su auklėtoja klasės valandėlės metu virtualiai nukeliavo į Laikrodžių muziejų, kuris įsikūręs Klaipėdoje, tuo metu ten buvo apniukęs dangus. Vedami gidės Agnės, tyrinėjome, kokias paslaptis slepia Laikrodžių muziejaus ekspozicija, pamatėme, kaip atrodė senoviniai laikrodžiai, kaip jie veikė, kaip keitėsi laikrodžiai, keičiantis epochoms ir meno stiliams. Susipažinome su saulės, vandens, žvakės, smėlio laikrodžiais. Ar galite įsivaizduoti, jog norint tapti laikrodininku, reikėjo mokytis pas meistrą septynerius metus? Ar žinote, kas yra Gnomonas, kas vadinama Klepsidra? Jei ne, būtinai apsilankykite Laikrodžių muziejuje ir sužinosite. Dėkojame muziejininkei Agnei Jonikaitei už įdomią edukaciją. Dalinamės penktokų įspūdžiais:

Simonas Burak „Būdamas Vilniuje patekau į Klaipėdą“.

Kotryna Gecevič „Man labai patiko. Sužinojau, kad yra ugnies laikrodžiai, net neįsivaizdavau, kad tokie yra.“

Elinga Butkutė „Man labai patiko. Aš per šią pamoką sužinojau, kada ir kokie laikrodžiai buvo ankščiau.“

Danielius Chont „Man patiko. Sužinojau daugiau apie laikrodžius, nes aš nelabai žinau apie juos, sužinojau apie vandens laikrodžius ir kalendorių.“

Deimantė Veličkaitė „Man labai patiko, sužinojau, kad yra ugnies laikrodis ir sužinojau apie patį pirmąjį laikrodį.“

Simonas Lapkauskas „Esu Vilniuje, bet tuo pačiu metu ir Klaipėdoje.“

Modestas Karasevičius „Man labai patiko, aš sužinojau daugiau apie visokius laikrodžius.“

Vanesa Potapova „Man patiko. Sužinojau, kad yra ugnies, vandens laikrodžiai, bet aš norėčiau ten pabūti gyvai.“

5 kl. vadovė Zita Prelgauskienė