Vaikų vasaros poilsio programa „Iššūkiams pasiruošę“

Straipsnio data 2020-08-28

Gimnazijos gyvenimas

Birželio 29 – liepos 3 dienomis Vilniaus r. Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazijoje skambėjo stovyklautojų balsai ir juokas. Susirinkę į vasaros dienos stovyklą mokiniai ne tik pramogavo, bet ir dalyvavo edukaciniuose užsiėmimuose. Stovyklos metu mokiniai keliavo į Trakus, Varėnos r., Vilnių. Edukacinių išvykų metu stovyklautojai: mokėsi kepti gruzinišką chačiapurį Trakuose, klausėsi pasakojimo apie gruzinų papročius, virtuvės tradicijas, Gruzijos regiono Kachetijos išskirtinumą. Varėnos r. Kapiniškių k., kartu padedant šeimininkei, gamino dzūkišką patiekalą senovinėje duonkepėje krosnyje. Aplankė Trakų pilį, Užutrakio dvarą, Angelų kalvą. Žaislų muziejuje klausėsi įdomių pasakojimų apie žaislų istoriją bei dalyvavo kūrybinėse dirbtuvėse. Aplankę Gedimino pilį, smagiai leido laiką Bernardinų sode. Paskutiniąją stovyklos dieną mokiniai dalyvavo pažintinėje, interaktyvioje edukacijoje „Kosminis skrydis“, kurios metu turėjo galimybę pabūti astronautais. Mokiniai, dalyvavę kosminėje viktorinoje, patyrė begalę teigiamų emocijų.

Stovyklos dalyviams buvo organizuojama įvairi veikla: viktorina, proto mūšio konkursas, sportiniai žaidimai, komandinės užduotys.

Atsisveikindami linkėjome vieni kitiems džiaugsmingos ir kupinos įspūdžių vasaros.

Socialinė pedagogė Renata Radivilovič
Bibliotekininkė Daiva Rodevičienė