Konkursas „Žiemos fantazija“

Straipsnio data 2012-12-13

Gimnazijos gyvenimas

Nataljos Kazakovos kompiuterių mokykla pakvietė Lietuvos moksleivius ir ne tik, besidominčius informatika, dizainu, ar šiaip mėgstančius praleisti laiką prie kompiuterio, dalyvauti konkurse „Žiemos fantazija“. Mes sutikome.

5-8 kl. mokiniai piešė Kalėdinius atvirukus įvairiais grafikos redaktoriais. Mokinių, kurie laiku ir pagal nurodymus sukūrė kalėdinius atvirukus, atvirukai patalpinti čia – Nuoroda.
Iš šios svetainės patinkantį kalėdinį ar naujametį virtualų atviruką galima siųsti elektroniniu paštu. Svetainėje tarp daugybės darbų rasite ir mūsų mokyklos mokinių: G. Taučiutės, G. Kaminskaitės, E. Rudol, A. Aladovič, D. Svirko, I. Baranovskytės ir V. Jokubausko-Gorbačevskio, 5 kl., T. Dainovič, 6 kl., M. Garpuškinaitės, 8b kl. atvirukus.