Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazijos futbolininkės (2003 m. gim. ir jaunesn.) – Lietuvos mokyklų futbolo žaidynių „Ladygolas“ Vilniaus apskrities čempionės

Straipsnio data 2020-01-21

Sportas

2020 metų sausio 21 dieną Juventos gimnazijoje, Vilniuje vyko Lietuvos mokyklų futbolo žaidynių „Ladygolas“ mergaičių (2003 m. gim.ir jaunesnių) Vilniaus apskrities finalinės varžybos. Varžybose dalyvavo 4 stipriausios Vilniaus apskrities komandos, kurios rungėsi rato sistema. Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazijos futbolininkės iškovojo visas 3 pergales, įveikdamos Juventos (2:0), Semeliškių (11:0) ir Švenčionėlių Mindaugo (2:1) gimnazijų komandas. Iškovota 1 vieta Vilniaus apskrities finalinėse varžybose. Didysis Lietuvos finalas įvyks kovo mėnesį, kuriame susitiks Lietuvos apskričių čempionų komandos.

Saulius Barevičius, fizinio ugdymo mokytojas metodininkas