Saugesnio interneto savaitė gimnazijoje

Straipsnio data 2020-02-14

Gimnazijos gyvenimas

Kaip ir kiekvienais metais gimnazijoje vasario mėnesį vykdomos veiklos, skirtos Saugesnio interneto dienai. Kiekvienais metais Saugesnio interneto savaite siekiama atkreipti dėmesį į kylančias problemas internete.

Šiemet šiai dienai skirtos veiklos vyko vasario 10-14 dienomis. Saugesnio interneto savaitės metu nagrinėjome daugybę temų, klausėmės pokalbių su influenceriais, aptarėme, kaip saugotis sukčių internete, kalbėjome apie sekstingą, patyčias, internetinius pavojus, virusus, duomenų apsaugą ir kt. Diskutavome, kokie mes esame socialiniusoe tinkluose, o kokie tikrovėje. Mokiniai piešė plakatus, sudarė minčių žemėlapius.

Vasario 13 d. 7 klasės mokiniai I a. foje pertraukų metu organizavo viktoriną, veiklas, žaidimus saugesnio interneto tema, dovanojo draugiško interneto simbolius – meškiukus.

Tikimės, kad visi bendruomenės nariai bus atidesni ir saugesni, naršydami interneto platybėse bei bendraudami socialiniuose tinkluose.

R. Garpuškinienė, IT mokytoja metodininkė