TARPTAUTINĖ TOLERANCIJOS DIENA

Straipsnio data 2019-11-15

Gimnazijos gyvenimas

Lapkričio 15 d. Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazijos bendruomenė minėjo Tarptautinę tolerancijos dieną. Šiais metais Tarptautinės Tolerancijos dienos simbolis –  Tolerancijos Švyturys. Švyturys kaip simbolis reiškia pagalbą, nes rodo kelią laivams, ieškantiems kranto, padeda neužplaukti ant seklumos. Taip ir žodis tolerancija, savo prasme reiškia pakantumą, suteikia žmonėms gebėjimą visuomenėje sugyventi taikiai, priimti kitokį žmogų, kitokius požiūrius.

Mokiniai neliko abejingi šiai dienai. Pamokų metu vyko diskusijos tolerancijos tema, piešiami Tolerancijos švyturiai bei laivai. Tikimės, kad mūsų mokinių laivai saugiai plauks link savo švyturio, primindami sau ir kitiems apie pakantumą, gebėjimą išlaikyti pagarbą, nepaisant skirtingų pažiūrų, tautybės, išvaizdos, gebėjimų, religijos.

Socialinė pedagogė Renata Radivilovič