Svečiuose pas „SOS gyvūnai“

Straipsnio data 2019-12-05

Išvykos ir ekskursijos

Š. m. gruodžio 5 d. Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazijos penktokai aplankė VšĮ „SOS gyvūnai“. Tai 2008 m. įkurta gyvūnų globos organizacija, gyvūnų prieglauda esanti Minsko plente. Mes turėjome labai atsakingą darbą – perduoti šunims vaišes, kurioms lėšas rinko visa gimnazijos bendruomenė „Pyragų dienos“ metu. Šunims buvo nupirkta įvairaus ėdalo ir įvairių skanėstų. Mus pasitiko ten dirbanti Gintarė ir daugybė liūdnų, gerų akių ir garsus lojimas. Triukšmo buvo daug, bet dar daugiau džiaugsmo, apsikabinimų, glostymo. Prieglaudoje dabar gyvena apie 150 įvairaus amžiaus, dydžio šunų. Iš namuko mus stebėjo seniausia prieglaudos kalytė, o ant rankų drebėjo neseniai prie vartų paliktas dėžėje mažylis. Laikas prabėgo labai greitai. Išvažiavome pažadėję grįžti pavasariop ir padirbėti savanoriais.

Iki pasimatymo …

Tatjana Paškel, 5 klasės vadovė