Straipsnio data 2019-11-13

Sportas

2019 metų lapkričio 13 dieną Grigiškių „Šviesos“ gimnazijoje vyko Lietuvos mokyklų futbolo žaidynių „MrGolas“ berniukų (2003 m. gim. ir jaunesnių) Vilniaus apskrities finalinės varžybos. Varžybose susitiko 4 stipriausios Vilniaus apskrities komandos, kurios rungėsi rato sistema. Pirmose rungtynėse Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazijos futbolininkai įveikė Maišiagalos LDK Algirdo gimnazijos bendraamžius rezultatu 3:1. Antrosios rungtynės su Žirmūnų gimnazijos komanda baigėsi taikiai (1:1). Paskutinėse rungtynėse sprendėsi nugalėtojų vardas. Nors mūsų komanda ilgą laiką pirmavo rezultatu 2:0, tačiau apmaudžiai nusileidome Grigiškių gimnazijos komandai rezultatu 2:3. Iškovota antroji vieta Vilniaus apskrities finalinėse varžybose.

Saulius Barevičius, fizinio ugdymo mokytojas metodininkas