Atvirų durų diena Pasieniečių mokykloje

Straipsnio data 2019-09-27

Išvykos ir ekskursijos

Rugsėjo 27 d. dalis mūsų gimnazijos IIIG ir IVG klasių mokinių lankėsi atvirų durų dienos renginyje Pasieniečių mokykloje. Renginys prasidėjo Vidaus reikalų ministerijos reprezentacinio pučiamųjų orkestro koncertu. Susirinkusius pasveikino ir apie pasieniečio profesiją papasakojo PM viršininkas Aleksejus Livšic. Iš trumpametražio, bet informatyvaus ir dinamiško filmo, renginio dalyviai išgirdo, kokia reikšminga ir svarbi pasieniečio profesija, sužinojo, ką ir kaip pasieniečiai veikia, kokie reikalavimai keliami būsimiesiems Pasieniečių mokyklos kursantams. Vėliau pasižvalgėme po auditorijas ir kursantų bendrabutį, sporto sales ir šaudyklas, po Pasieniečių muziejų. Apžiūrėjome pasieniečių transporto priemones ir specialius patikros prietaisus, tikrus ginklus. Bendravome su mokyklos ir tarnybos darbuotojais, o alkį numalšinome gardžia ir sočia grikių koše.

Etikos mokytoja metodininkė Zita Prelgauskienė