5 klasės mokinių technologijų projektas „Pelėdos“, apsilankymas „Pelėdų parke“

Straipsnio data 2019-09-23

Išvykos ir ekskursijos

2019 m. rugsėjo 23 d. gamta šypsojosi, kai susiruošėme vykti  į „Pelėdų parką“ Rudaminoje. Technologijų pamokose mes daug sužinojome apie pelėdas, nes ruošėme pristatymus, dalinomės surinkta informacija, iš vilnos ir medvilnės klijavome pelėdžiukus-magnetukus ir šiandien vykome į suplanuotą išvyką. „Pelėdų parke“ mokiniai pamatė daugybę  pelėdų, apuokų, sakalą,  vanagą ir kt. Kiekvienas penktokas palaikė savo rankose apuoką „Džeksoną“ ir kitus paukščius, turėjo galimybę su jais nusifotografuoti, daugiau sužinoti apie juos iš šeimininkų lūpų. Valanda prabėgo labai greitai, pilni įspūdžių, įkvėpimo, noro pažinti keliavome namo, į gimnaziją, kur jau laukia individualūs darbai „Adatinės- pelėdos“.

Tatjana Paškel, 5 klasės vadovė, technologijų mokytoja metodininkė