LX LAIDOS ABITURIENTŲ IŠLEISTUVĖS

Straipsnio data 2019-07-19

Išleistuvės

Š.m. liepos 19 d. į renovuotą gimnazijos aktų salę rinkosi gimnazijos 60 laidos abiturientai, mokytojai, tėvai ir artimieji. Šiemet  13 abiturientų laikė 60 valstybinių egzaminų, 97% jų sėkmingai išlaikė ir gavo brandos atestatus. Gimnazijoje jau 970 mokinių gavo vidurinį išsilavinimą. Sveikinimo žodį tarė gimnazijos direktorė Jūratė Adrija Šidlauskienė, pirmoji mokytoja Janina Nastaravičienė, ilgametė klasės vadovė Dovilė Banienė, klasės vadovė Tatjana Paškel, apdovanojimus įteikė mokytoja Regina Garpuškinienė. Tradiciškai kiekvienas abiturientas atsiimdamas atestatą merkė rožę, pasirašė gavimo dokumentus, tėvai apdovanojo kiekvieną abiturientą medaliu. Gimnazijos padėkos raštai įteikti abiturientų tėvams. Trys mokinės, kurių atestatą papuošė  100 balų iš Užsienio kalbos ( rusų) valstybinio brandos egzamino, apdovanotos piniginėmis premijomis. Skambėjo tėvų muzikinis sveikinimas, kuris vaikams ir svečiams buvo malonus siurprizas. Po sveikinimų visi drauge gimnazijos kieme pasodino ąžuoliuką, paveikslavosi.

Greitai visi jau sužinos savo ateitį: vienų laukia universitetai, kitus vilioja kolegijos, o treti gal dirbs, ieškos savo pašaukimo.

Laikas džiaugtis, svajoti …