Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazijos futbolininkės- Lietuvos futsalo žaidynių „Ladygolas“ vicečempionės

Straipsnio data 2019-05-02

Sportas

2019 metų gegužės 2 dieną Prienų sporto ir pramogų arenoje vyko Lietuvos mokyklų salės futbolo žaidynių „Ladygolas“ Lietuvos didysis superfinalas. Varžybose rungėsi 10 stipriausių Lietuvos komandų. A grupės varžybose Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazijos futbolininkės įveikė Plungės „Saulės“ gimnazijos komandą (4:0). Rungtynės su Vilkijos merginomis baigėsi taikiai (0:0). Trys komandos surinko vienodai taškų, tačiau, dėl geresnio įvarčių santykio, mūsų komanda iškovojo pirmąją vietą A grupėje. Pusfinalyje susitikome su Marijampolės „Sūduvos“ gimnazijos merginomis. Nors ir pralaiminėjome, sugebėjome atsitiesti ir iškovoti sunkią pergalę rezultatu 2:1. Kaip ir praeitais metais, finale susitikome su Ignalinos atstovėmis. Didžiąją rungtynių dalį kontroliavome žaidimą, tačiau kartą apmaudžiai suklydome ir pralaimėjome rezultatu 0:1. Šiais metais žaidynėse dalyvavo 226 komandos ir mūsų merginos pelnytai iškovojo vicečempionių titulą.

Saulius Barevičius, kūno kultūros mokytojas metodininkas