ANTROKAI VYRIAUSYBĖS KANCELIARIJOJE

Straipsnio data 2019-03-28

Išvykos ir ekskursijos

Kovo 28 d. antros klasės mokiniai lankėsi Vyriausybės kanceliarijoje. Tai buvo tikrai ne kasdienis įvykis, vaikams suteikęs daug žinių ir puikių emocijų. Lankydamiesi posėdžių salėje, mokiniai sėdėjo ministrų krėsluose ir bent akimirkai pasijuto tikrais Vyriausybės darbuotojais. Didžiojoje salėje Viltė klasės draugams skambino fortepijonu, pasijutome lyg tikroje koncertų salėje. Po to mokiniai aktyviai dalyvavo surengtoje spaudos konferencijoje: vieni uždavinėjo klausimus, kiti atsakinėjo į juos. Taip pat apsilankėme „Žaliojoje“ VIP salėje, kur  iškovoję  medalius, buvo apdovanoti Lietuvos rinktinės krepšininkai. Labiausiai netikėta buvo tai, kad Vyriausybėje yra kino teatras. Sovietmečiu šioje salėje darbuotojai peržiūrėdavo filmus, tik tada leisdavo, arba uždrausdavo juos rodyti Lietuvos žmonėms. Lankydamiesi bibliotekoje sužinojome plačiau apie Vyriausybės darbą, ministrų funkcijas. Šie patirti įspūdžiai ilgai išliks mūsų atmintyje.

Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Rasa Makarevičienė