Respublikinis garsinės analizės konkursas „Paraidžiui“

Straipsnio data 2019-04-09

Konkursai

Vilniaus r. pedagoginė psichologinė tarnyba bei Vilniaus r. švietimo įstaigų specialiųjų pedagogų ir logopedų metodinis būrelis organizavo Respublikinį garsinės analizės konkursą „Paraidžiui”, skirtą 3-5 klasių mokiniams. Konkurso tikslas – ugdyti mokinių taisyklingo ir aiškaus kalbėjimo įgūdžius.
Kovo 6 d. mūsų gimnazijoje įvyko konkurso “Paraidžiui” pirmasis etapas, kuriame dalyvavo 4 klasės mokinys Eimantas Baranovskis, 5 klasės mokinys Karolis Stolia ir 5 klasės mokinė Karolina Rynkevičiūtė. Geriausiai atlikti visas užduotis pavyko 5 klasės mokinei Karolinai, todėl balandžio 9 dieną mokinė vyko į konkurso “Paraidžiui” antrąjį etapą, kuris vyko Vilniaus rajono savivaldybėje.
Mokiniai turėjo atlikti įvairias užduotis, dalyvavo protmūšyje. Visiems konkurso dalyviams buvo įteikti Vilniaus r. pedagoginės psichologinės tarnybos padėkos raštai, o nugalėtojams diplomai. Taip pat kiekvienas dalyvis gavo simbolines dovanėles.

Socialinė pedagogė Renata Radivilovič