PIT. „Atvirų durų diena“ Vilniaus apskr. VPK Patrulių rinktinėje

Straipsnio data 2019-04-12

PIT

Š. m. balandžio 12 d. gimnazijos IIG-IVG klasių mokiniai šoko į autobusiuką ir nuvažiavo į pažintinį – informacinį renginį „Atvirų durų diena“ Vilniaus apskr. VPK Patrulių rinktinėje. Mokiniai susipažino su policininko profesija, reikalavimais ir stojimo sąlygomis, policijos darbo ypatumais. Jie apžiūrėjo riaušių metu naudojamas priemones, įrangą, aplankė  specialiųjų priemonių, automobilių ir specialaus transporto ekspoziciją, išbandė alkotesterį. Jaunuoliams buvo įdomu nustatyti padirbtus pinigus, pasus, tapatybės korteles, brandos atestatus ir net santuokos liudijimą. Dalies mūsų buvo nuimti pirštų anspaudai, pabuvome kriminalistais. Lauke jodinėjo raitojo būrio policininkės. Daug emocijų sukėlė kinologų  pasirodymas ir suvaidinta situacija su viešosios tvarkos pažeidinėtojais. Smagius ir informatyvius pristatymus paruošė kriminalinės policijos ir rinktinės „Aras“ atstovai. Kiekvienas sutiktas pareigūnas nuoširdžiai stengėsi sudominti mokinius policijos pareigūno profesija.

PIT grupė