Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazijos futbolininkės Lietuvos mokyklų salės futbolo žaidynių „Ladygolas“ Vilniaus apskrities čempionės

Straipsnio data 2019-03-29

Sportas

2019 metų kovo 29 dieną Grigiškių „Šviesos“ gimnazijos salėje vyko Lietuvos mokyklų salės futbolo žaidynių „Ladygolas“ merginų (2002 m. gim. ir jaunesnių) Vilniaus apskrities finalinės varžybos. Finaliniame etape dalyvavo 4 stipriausios savivaldybių komandos. Pirmose rungtynėse Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazijos futbolininkės užtikrintai įveikė Semeliškių gimnazijos komandą (6:0). Antrame susitikime po įtemptos kovos nugalėjome Juventos gimnazijos bendraamžes (1:0). Paskutinėse rungtynėse sprendėsi Vilniaus apskrities nugalėtojų vardas. Aikštelėje susitikome su stipria Grigiškių „Šviesos“ gimnazijos komanda. Tačiau puikiai išnaudojome sukurtas progas ir iškovojome užtikrintą pergalę rezultatu 4:0. Iškovota pirma vieta Vilniaus apskrityje ir kelialapis į didįjį Lietuvos finalą, kuris vyks gegužės 2 dieną Prienų sporto ir pramogų arenoje.

Saulius Barevičius, kūno kultūros mokytojas metodininkas