Vilniaus rajono pradinių klasių mokinių matematikos konkursas ,,Matematika visur‘‘

Straipsnio data 2019-03-27

Konkursai

2019 m. kovo 27 d. Vilniaus r. Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazijoje vyko Vilniaus r. pradinių klasių mokinių matematikos konkursas ,,Matematika visur‘‘.
Konkurse dalyvavo Vilniaus rajono 3-čių ir 4-tų  klasių mokiniai,  viso 19  dalyvių. Atvyskusius svečius pasveikino gimnazijos 1 – 5 klasių mokinių choras, vadovė Jelena Ankudovičienė, skaitovai. Kol mokiniai sprendė sudėtingas matematikos užduotis, mokytojams buvo surengtas teorinis – praktinis seminaras: gimnazijos psichologė Milda Biveinienė skaitė pranešimą „Mokymosi motyvacijos skatinimas“, pradinio ugdymo mokytojos metodininkės Rasa Makarevičienė ir Asta Andrikonienė supažindino mokytojus su aktyviaisiais mokymo(si) metodais klasės vadovo ir mokytojo veikloje. Mokytojai praktiškai išbandė kelis aktyviuosius metodus. Besikeičiantys metodai sudarė galimybes pasireikšti mokytojų kūrybiškumui, mąstymui, sprendimų priėmimui, orientacijai, padėjo atsiskleisti asmenybei, charakterio savybėms.
Renginys buvo prasmingas ir mokytojams, ir mokiniams. Kaip kiekviename konkurse smagiausias ir laukiamiausias momentas – nugalėtojų skelbimas. Visi dalyvavę konkurse mokiniai ir juos ruošę mokytojai buvo apdovanoti Vilniaus r. Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazijos padėkos raštais. Mokiniai varžėsi 3 – čių  bei 4 – tų klasių mokinių grupėse.
3 – čių klasių mokinių grupėje konkurso nugalėtoja tapo:
I vieta – Vilniaus r. Maišiagalos Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo gimnazijos mokinė ANELĖ RUDZEVIČIŪTĖ, paruošė mokytoja IRMA ZIMNICKIENĖ.
4 – ų klasių mokinių grupėje konkurso nugalėtoja tapo:
I vieta – Vilniaus r. Nemenčinęs Gedimino gimnazijos mokinė VYTENĖ DYŠAITĖ, paruošė mokytoja RAMUNĖ REDECKIENĖ.
Šios mokinės ir jų mokytojos bus apdovanotos Vilniaus rajono Savivaldybės adminitracijos Švietimo skyriaus  padėkos raštais.

Konkurso organizatorės  Rasa Makarevičienė ir Asta Andrikonienė,
Marijampolio M. Lukšienės gimnazijos pradinio ugdymo mokytojos metodininkės