EDUKACINIS UŽSIĖMIMAS VILNIAUS TECHNOLOGIJŲ, VERSLO IR ŽEMĖS ŪKIO MOKYKLOJE

Straipsnio data 2019-03-25

PIT

Kovo 25 d. I G-III G klasių merginos vyko į Vilniaus technologijų, verslo ir žemės ūkio mokykloje organizuojama praktinį-edukacinį užsiėmimą „Muilo gamyba“.
Atvykusias mokines pasitiko mokyklos direktorius V. Kazlauskas, kuris pristatė mokyklą, rengiamas specialybes bei palinkėjo geros ir darbingos nuotaikos.  Užsiėmimą vedė profesijos mokytoja J. Veličkienė su pagalbininkėmis mokinėmis. Mokytoja labai įdomiai pasakojo kaip gaminamas muilas, kas yra hidrolatai, kaip gaminamas eterinis aliejus, kaip panaudojami augantys ar žydintys augalai – muilui, kosmetikai, sveikatai, maistui. ir daug negirdėtų dalykų. Parodė kaip atrodo prietaisai ir įrankiai.
Išklausius teoriją pradėjome gamintis muilą. Kiekviena užsiėmimo dalyvė susikūrė savo muilo receptą, apdovanojo jį magiškais kvapais, nudažė natūraliais dažais ir supakavo jį. Kol muilas stingo pasivaikščiojome po mokyklą, apžiūrėjome jos erdves.
Muilo gamyba – įdomus ir įtraukiantis užsiėmimas!

Ugdymo karjerai mokytoja D. Rodevičienė