PIT. VGTU atvirų durų diena

Straipsnio data 2019-03-22

PIT

Š. m. kovo 22 d. gimnazijos IIG-IVG  klasių mokinių grupė su mokytoja Tatjana dalyvavo Vilniaus Gedimino technikos universiteto atvirų durų renginyje. VGTU strateginės partnerystės prorektorė A. Radzevičienė pristatė universitetą, programas ir užimamą poziciją pasaulyje. Mokinius studijuoti inžineriją, mokytis kalbų ir kantrybės ragino VGTU Statybų fakulteto absolventas, kuris sėkmingai dirba tarptautinėje kompanijoje  Lietuvoje. Mokiniai dalyvavo interaktyviame žaidime ir sužinojo, kad VGTU iššifruojama kaip Visų Geriausiais Techninis Universitetas.:) Prie 10 fakultetų stendų konsultavo dėstytojai ir studentai. Mokiniai atliko mirties kilpą vairuodami skrydžio simuliatorių, žaidė studentų sukurtą virtualios realybės žaidimą kalbėdami apie multimedijų studijas, išmatavo savo nuotaiką, padarė termovizerio nuotrauką. Maloniai mokinius konsultavo aplinkosaugos, verslo logistikos dėstytojos, bioinžinerijos studentės, tiltų statybos magistrantas ir dar daug įdomių žmonių, kurie tikėtina padėjo jauniems Marijampolio gimnazistams labiau pažinti siūlomas studijas, specialybes, ieškoti savęs, o abiturientams tai buvo proga suprasti, kad einama tinkamu keliu,  o gal ir sukurti naujus planus.

Linkime visiems mūsų mokiniams surasti savo kelią, studijas, kurios teiktų džiaugsmą ir įkvėptų sėkmei.

Tatjana Paškel, PIT  grupės pirmininkė