VILNIAUS RAJONO 1-4 KLASIŲ MOKINIŲ RAIŠKIOJO SKAITYMO KONKURSAS „VAIVOS JUOSTA “

Straipsnio data 2019-02-27

Konkursai

Vasario 27 dieną Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazijoje įvyko Vilniaus rajono pradinio ugdymo mokinių raiškiojo skaitymo konkursas „Vaivos juosta“.

Renginio šeimininkai surengė puikų pasirodymą- visi dalyviai grožėjosi liaudies šokiais bei dainomis. Konkurse dalyvavo labai daug mokinių iš Vilniaus rajono mokyklų. Mūsų gimnazijos geriausi skaitovai- 2 kl. mokinys Vilius Steponavičius ir 3 kl. mokinė Rusnė Ažubalytė taip pat deklamavo eiles.

Nors šiais metais mūsų gimnazijos mokiniai prizinių vietų nelaimėjo, tačiau įgavo daug naujos patirties.

Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Rasa Makarevičienė