Susitikimas SU LTVK

Straipsnio data 2019-03-13

PIT

2019-03-13 gimnazijoje lankėsi Lietuvos verslo kolegijos padalinio vadovė R. Skrebutėnienė. Ji IG-IVG klasių mokiniams pristatė kolegiją, siūlomą itin platų studijų programų spektrą – čia galima pasirinkti iš 7 studijų programų: teisė ir teisėsaugos institucijos, įstaigų ir įmonių administravimas, pardavimų ir logistikos vadyba, turizmo ir pramogų verslo industrija, išmanioji vadyba, statybos verslo vadyba, buhalterinė apskaita. Pasakojo apie kolegijos palaikomus glaudžius ryšius su socialiniais partneriais („Girteka“ ir „Makalius“) siekiant užtikrinti kokybiškas, šiuolaikiškas į darbo rinką orientuotas studijas.
Mokiniai supažindino su stojimo sąlygomis, mokymosi galimybėmis, mokymosi baze.
R. Skrebutėnienė pakvietė mokinius balandžio mėnesį apsilankyti kolegijos organizuojamoje atvirų durų dienoje ir patiems pamatyti kolegijos patalpas, mokymosi bazę, pasikalbėti su LTVK studentais ir dėstytojais.

D. Rodevičienė
T. Paškel