Matematikos ir informacinių technologijų konkursas „PIEŠINYS = MATEMATIKOS UŽDAVINYS“

Straipsnio data 2019-02-06

Konkursai

Jau kelintus metus dalyvaujame matematikos ir informacinių technologijų respublikiniame konkurse „Piešinys – matematikos uždavinys“. Visą sausio mėnesį 5-IVG kl. mokiniai stengėsi kūrybiškai pasižiūrėti į matematiką. Jie ieškojo įvairių žodinių uždavinių, kūrė savo, sprendė juos ir iliustravo. Kiekvienoje iliustracijoje turėjo būti matoma, kas yra duota ir ką gi reikia surasti, apskaičiuoti. Pasitelkę teksto rengyklės automatines figūras ir brėžimo įrankius maketavo uždavinių iliustracijas, savitai perteikė užduotis. Geriausi mokinių darbai atrinkti konkursui ir išsiųsti organizatoriams.

Konkurso interneto svetainės www.superit.lt/konkursas lankytojai galės balsuoti už jiems labiausiai patikusius darbus, kurių autoriai bus apdovanoti papildomais prizais. Konkurso rezultatai bus paskelbti svetainėje www.superit.lt/konkursas iki 2019 m. vasario 17 d.

Regina Garpuškinienė, IT ir matematikos mokytoja