Konkursas „Laiškas pasieniečiui“

Straipsnio data 2019-01-17

Išvykos ir ekskursijos

2018 m. lapkričio mėn. Pasienio tarnyba surengė 5–8 klasių mokiniams „Laiško pasieniečiui“ konkursą. Konkurso tikslas buvo paskatinti vaikus pasidomėti pasieniečio profesija. Mokiniai turėjo pasidalyti mintimis, kaip įsivaizduoja pasienietį, ką jis veikia šiandien, į ką jis panašus, ir pasvarstyti, ar tai herojus, ar žmogus.

Šiame konkurse dalyvavo keturi Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazijos mokiniai: 5 klasės mokinė Kotryna Rimašaitė (parengta vadovaujant lietuvių kalbos mokytojai Ritai Sakalauskienei) ir trys 6 klasės mokiniai – Jokūbas Kukulskis, Sabina Krasauskaitė ir Dominyka Roževič (parengti vadovaujant lietuvių kalbos mokytojai Daivai Stakišaitienei). Sausio 17 d. pasieniečiai pakvietė į konkurso „Laiškas pasieniečiui“ nugalėtojų paskelbimą ir dalyvių apdovanojimus bei ekskursiją.

Geriausiu laišku pripažintas mūsų mokyklos 5 klasės mokinės Kotrynos Rimašaitės kūrybinis darbas. Sveikiname Kotryną ir linkime sėkmės dalyvaujant kituose konkursuose!

Lietuvių kalbos mokytoja Daiva Stakišaitienė