Saugaus eismo varžytuvės „Saugok save ir kitus“

Straipsnio data 2018-11-21

Gimnazijos gyvenimas

Lapkričio 21 d. Vilniaus Neformaliojo Švietimo centre vyko 5-8 klasių saugaus eismo varžytuvės. Mūsų gimnazijos 8 klasės mokiniai: A. Stančik, V. Mažeiko, D. Gecevič, G. Urinovičiūtė bei mokytojos Asta Andrikonienė ir Rasa Makarevičienė dalyvavo varžytuvėse.
Varžytuvėse dalyvavo 9 komandos, rungėsi trijose rungtyse. Mokiniai turėjo atsakinėti į viktorinos klausimus, demonstravo savo teorines bei praktines saugaus eismo žinias. Mokytojai taip pat varžėsi tarpusavyje, atsakinėjo į viktorinos klausimus.
Gaila, kad šiais metais mokiniai prizinės vietos nelaimėjo, tačiau įsivertinę savo žinias, numatė ko dar reikėtų pasimokyti. Juk kiekvienos varžytuvės, tai nauji įspūdžiai, pažintys, nauja patirtis.

Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Rasa Makarevičienė