„Pažink profesijas“

Straipsnio data 2019-01-14

PIT

Vaikystė – gebėjimų išryškinimo ir formavimo metas. Šis gyvenimo etapas reikšmingas, ruošiant į sėkmę orientuotą asmenybę – vaiką atsakyti į klausimus: kas aš esu ir kuo būsiu ateityje?
Profesijos pasirinkimas ir sprendimų priėmimas karjeros klausimais nėra lengvas ir vienadienis procesas, jam asmuo turi pradėti ruoštis jau nuo mažų dienų.
2019 sausio 14 d. 1 klasės mokiniams vyko užsiėmimas „Pažink profesijas“, kurio tikslas – sužinoti pradinuko svajonę ir padėti ją užrašyti, nupiešti. Užsiėmimo metu mokiniai vardijo žinomas profesijas, bandė atsakyti kas yra profesija, kam reikalingas darbas. Spėliojo profesijų pavadinimus iš pateiktų paveikslėlių. Skaičiavo kiek ir kokių profesijų žmonių dirba mūsų gimnazijoje. Piešė piešinius „Mano svajonių profesiją“.

Bibliotekininkė D. Rodevičienė
Psichologė M. Biveinienė